czwartek, 26 lipca 2012

wniosku, wniosku ach! to ty!

grr :P

no właśnie jak człowiek ma za dużo pomysłów to sobie jeszcze więcej roboty zrobi.. ale nic to w sumie ciekawie i nowe doświadczenie mam :) oprócz wniosku na firmę, który już wczoraj skończyłam i wysłałam dokumenty... teraz tylko MIESIĄC(!) [chyba zwariuję z niepewności] poczekać i będę w miarę wszystko wiedzieć... piszę jeszcze jeden wieelki do euroregionu beskidy.. a na co oczywiście :) wniosek rycerski i zachowanie rzemiosła dawnego przy odtworzeniu życia codziennego ;)

Może ktoś przypadkiem wie jak w XV w filcowano wełnę.. dokładnie mi chodzi o proces spilśniania wełny, przecież flausz w tym czasie był popularny.. a budynki-folusze weszły do użytku dużo dużo później.. więc musiano to jakoś robić ręcznie.

Już niedługo i będę mieć także ten wniosek skompletowany i będę się brać za różne inne rzeczy.. w najbliższych planach mam do zrobienia prezenty ślubne w postaci księgi życzeń :).

A dywanik ciągle rośnie, choć bardzo powoli (mało czasu mam, a długo z nim schodzi)A od poniedziałku wrzeciono i książki z ceramiki.. przed kursem trzeba się dokształcić :)

1 komentarz:

  1. Bedzie piękny a tu moje cudeńko.
    http://aguniamojswiat.blogspot.com/2012/07/cos-z-niczego-czyli-dywanik-ze-szmatek.html

    OdpowiedzUsuń